neděle 1. dubna 2012

Popis kachního zápasu, part 1

Jak už jsem psala, Fler je kromě prodejního místa také místem setkávání. Člověk by nečekal, že zde může potkat lidi, kteří mu budou blízcí, byť mezi nimi probíhá jen virtuální komunikace. Touto cestou jsem mohla potkat zajímavou (ano, i praštěnou :))) bytost, Pavlínku. Je to milovnice kachen a šustivé krásy (rozuměj papíru). První práce, vytvořené pro tuto milou slečnu, byly spíše knihařského charakteru. Nejdříve ovšem vznikly skicky...
...pak vznikly bloky...
Již potřetí jsme se dohodly na "kachní spolupráci", měl by to být tak nějak blok, trochu smash book, dáme tam trochu knihařiny a deset kop scrapbooku... :) Čert ví, co se z toho nakonec vyvine. A ačkoliv se poslední dobou do ničeho nehrnu, přišel nový matrošek a tím pádem důvod sednout a začít něco dělat :) Zveřejněním jednotlivých kroků chci nechat Pavlínce možnost do práce zasahovat a tak trochu korigovat dle vlastních potřeb. A když už jsem se pustila do focení, nafotila jsem rovnou i postup... Teď foto materiálu, ze kterého se bude "vše" odvíjet. Romantická, francouzská kachnička, dušená na růžích, sypaná glitry :)
Co říkáš, Pavlínko, na takovou porci romantiky? ;)

2 komentáře:

  1. Kačenko, to je nádhera, krása, prostě úžasné!!!!! Jsi prostě dokonalá umělkyně , skvělá dopisová kamarádka a doufám, že Tě poznám i osobně. Nádhera...Třetí kachničky jsou nepopsatelně krásné, nádherné, perfektní......děkuji za velkou ochutnávku a i za to, jak moc jsi mi opět rozjasnila úsměv...Jsi super!!!

    OdpovědětVymazat
  2. Pavlínko, děvče zlaté :) Prosím vyjadřuj se, komentuj, koriguj! A děkuji :)

    OdpovědětVymazat