neděle 10. června 2012

Něco z minulého týdne...

Minulý týden jsem se, ač zdravotně indisponována, vrhla do red velvetu. Už už jsem se těšila až vychladne, dám si kávičku, dortíček... Nevím co jsem kde "pokaňhala", ale nevyšel mi krém. Bylo ho málo a byl řídký(...že by zpropadnené Almete?) :( Bezva recept na velveta zde.


Vyškrábla jsem tedy ještě zbyteček máslového vanilkového, vše to polepila dohromady. Chvilku jsem váhala jestli mám nechat dort "nahatý" a rychle ho sníst nebo zkusit nějaké to zdobení. Přece jen zásoby od Malátkových ještě mám a byl by hřích nechat to zkazit, že jo... Tak jsem se pustila do zdobení. Opět žádná sláva, co si budeme povídat...

Ale já to jednou natrénuju! ;D Na korpus jsem nanesla "cosi" na způsob ganage (bílá čokoláda - belgická ňamka, borůvky, smetana), potaženo marcipánem barveným na růžovo, černým fondánem (ale jen decentně, aby nedošlo k otravě cukrem) a marcipánovou kytí. Fotografie řezu pořizována ve stavu absolutního zoufalství pramenícího z absťáku po "sladkém", takže je porcování bylo divoké :) Jo, a byl fakt dobrý! ;)

Žádné komentáře:

Okomentovat